с. Грушово. Грушівський ДНЗ

Історія

Дошкільний навчальний заклад у с.Грушово відчинив двері для діточок у далекому 1948 році. І вже більше 60 років в садочку постійно дзвенить щасливий дитячий сміх, вирує цікаве насичене добром і казкою життя. Наш садок-світлий, затишний.
Грушівський дошкільний навчальний  заклад знаходиться по вулиці Центральна, 13, в селі Грушово, Тячівського району.  В дошкільному відділенні функціонує 7 груп в яких виховуються 226 малюків. В закладі під керівництвом Фальчук Наталії Юріївни зібрано колектив однодумців.
Педагогічний колектив закладу впроваджує в практику сучасні методи та прийоми виховання, що допомагає зробити цікавим кожне заняття, змістовнішою кожну гру, пізнавальною кожну прогулянку.
Мета закладу: постійно творчий пошук форм і методів виховання, а навчання дітей спрямованих на формування самостійної особистості.
Основними принципами дошкільного закладу є:
  • забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою, реалізація нового змісту безперервної наскрізної освіти, задоволення життєво важливих потреб дітей та учнів;
  • розвиток самоактивності дітей та їх творчих художньо-естетичних здібностей в різних видах діяльності;
  • зміцнення фізичного, психічного і емоційно-соціального здоров’я;
  • взаємодія з сім’єю, допомога батькам у виконанні замовлення суспільства на різнобічний розвиток особистості дитини.
Навчально-виховна робота у закладі передбачає формування гармонійно розвиненої особистості на основі особистісно-орієнтовнаної моделі виховання, прищеплення морально-естетичних цінностей, поєднання родинного та суспільного виховання, залучення до джерел рідного народу, його традицій, звичаїв, культури, побуту.
Педагоги дитячого садку у доступній формі знайомлять дітей з історією України, її державним устроєм, символікою. Проявляють творчий пошук ефективних методів і прийомів ознайомлення малят з етнокультурними традиціями, символами, обрядами, світоглядом українського народу.
Психологічна служба закладу зосереджує увагу на дитині як особистості, її індивідуальності. Допомагає глибше пізнати себе, свій внутрішній світ, здійснює психодіагностику, просвітницьку, консультаційну, корекційно - відновлювальну та розвивальну роботу з дітьми, батьками, педагогами.
З актуалізацією завдань естетичного виховання дошкільнят музичний керівник відводить особливу роль музичним інструментам. Вони викликають у малят значний інтерес, а відтак використання їх удома та в садочку сприяє залученню дитини до сфери музики, розвиткові творчих здібностей.
Іноземна мова дедалі наполегливіше входить у наше житія, інтегруючи українське суспільство зі світовим культурним простором. Потрібна іноземна мова й нашим дітям. Вивчення іноземної мови розвиває індивідуальні мовленнєві здібності дитини, створює передумови для оволодіння в подальшому іншими мовами, виховує толерантне ставлення до носіїв інших культур.
«Нехай малюк з нетерпінням очікує на завтрашній день,нехай він обіцяє для них нові радощі, нехай в ночі насняться їм сріблясті, які розсипає на землі Сонце» ці слова В.Сухомлинського є девізом для нашого колективу.